Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa


   portal motoryzacyjny, auto giełda

Leon Cupra ST w wersji specjalnej


Dodano: 2018-06-01, Kategoria: Ciekawostki, Komentarzy: 0

SEAT Leon CUPRA ST zyskuje jeszcze więcej drapieżnego charakteru za sprawą nowej wersji specjalnej Carbon. Nowa odsłona CUPRY wzbogacona jest o pakiet aerodynamiczny z elementami włókna węglowego, który  nadaje samochodowi jeszcze więcej wyrazistości i podkreśla jego dynamiczną naturę. Znakiem rozpoznawczym wersji Carbon są cztery imponujące rury wydechowe.

 

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wzięły udział w specjalnej serii Rekrut cyklu Runmageddon. Do pokonania zawodniczki miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód oraz te dodatkowe ― w postaci ulewnego deszczu. Seria specjalna Runmageddonu miała na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


 

To było bardzo ekstremalne doświadczenie, ale mnóstwo satysfakcji na koniec! Było ciężko, ale pamiętając, jaki jest cel naszego biegu, można było pokonać wszystkie słabości – powiedziała Anna Dereszowska, ambasadorka Renault.

Na trasie ekstremalnego biegu spotkały się różne osobistości ze świata sztuki, telewizji, mediów, sportu oraz zwycięzcy charytatywnej licytacji. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

To chyba najbardziej nieoczekiwany Dzień Matki, o jakim mogłabym kiedykolwiek pomyśleć. Na szczęście na trasie miałam własny doping, kibicował mi mój syn, więc udawało mi się znieść ten ekstremalny wysiłek, a przede wszystkim pogodę – powiedziała Katarzyna Glinka, ambasadorka Renault.


 

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te przygotowane przez organizatorów. Kolejny bieg już 23-24 czerwca, w Ełku. Renault Polska po raz drugi jest partnerem Runmageddon.


 

Renault właśnie wypuściło wersję Runmageddon Kadjara, o której pisaliśmy tutaj: http://www.mototarget.pl/news,runmageddonowy_kadjar_,24423.html.