Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa


   portal motoryzacyjny, auto giełda

Margot Robbie na fali z nowym Nissanem Leafem


Dodano: 2018-05-14, Kategoria: Ciekawostki, Komentarzy: 0

W najnowszym filmie Nissana nominowana do Oscara aktorka Margot Robbie zakłada piankowy kombinezon i jako zapalona surferka stara się zainspirować ludzi, do bycia bardziej „eko”.

Aktorka, producentka i bizneswoman, reprezentująca Nissana jako ambasadorka samochodów elektrycznych i zrównoważonego rozwoju napisała list otwarty, w którym przekonuje ludzi, by częściej wybierali alternatywne źródła energii.

 

  • Australijska aktorka łączy siły z Nissanem w nowym filmie zachęcającym do przechodzenia na zrównoważoną energię
  • Film z komentarzem Margot Robbie wyjaśnia wszystko:

 

 

 

Margot, która w scenach surfingowych nie korzystała ze wsparcia dublerki, wprawnie stawia czoła porannym falom, zachęcając przy tym do tworzenia „lepszego świata dla nas i dla następnych pokoleń”.

 

 

W 2016 roku farmy wiatrowe i panele słoneczne wytwarzały dwie trzecie mocy wprowadzanej do światowej sieci elektroenergetycznej z nowych źródeł energii. Nawiązując do tejna informacji, Margot wyjaśnia, że „wszyscy mamy moc sprawczą, by dokonywać zmian”.

 

Margot skomentowała również sam film: „Mam nadzieję, że mogę odegrać pewną niewielką rolę w inspirowaniu ludzi na całym świecie do tego, by poszukiwali alternatywnych form energii oraz wybierali pojazdy, dzięki którym nasza wspólna przyszłość będzie mogła być lepsza. Chodzi o to, że, każdy z nas może dać coś od siebie i nie musimy oglądać się na innych aż zrobią coś dla nas”.

 

 

Gareth Dunsmore, dyrektor ds. samochodów elektrycznych w Nissan Europe, powiedział:

 

 

„Nissan stara się być pionierem przyszłości, w której konsumenci są zachęcani do dokonywania właściwych wyborów dotyczących sposobu wykorzystywania i przechowywania energii. Nasze modele LEAF i e-NV200 nie tylko są przyjaznymi dla środowiska pojazdami, ale mogą być również mobilnymi źródłami energii. Wymontowane z nich akumulatory zyskują drugie życie w naszym systemie magazynowania energii xStorage, który dostarcza energii gospodarstwom domowym, a nawet stadionom piłkarskim w różnych częściach świata”.

 

 

Niedawno Margot pomagała Nissanowi w prezentacji nowego samochodu Formuły E. Specjalne wydarzenie dla VIP-ów, zorganizowano w Los Angeles z okazji inauguracji nowej ery dla Nissana, który przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Formuły E ABB FIA w sezonie 2018/19. Na tym przedsięwzięciu skorzystają wszyscy kierowcy, gdyż Nissan zamierza sięgać do doświadczeń zdobytych na torze przy projektowaniu przyszłych seryjnych modeli samochodów elektrycznych.

 

 

Sprzedaż samochodów elektrycznych marki Nissan wzrosła w ubiegłym roku obrachunkowym aż o 28%, zaś LEAF niezmiennie pozostaje najlepiej sprzedającym się na świecie samochodem z takim napędem. Od 2010 roku, czyli od wprowadzenia pierwszej generacji modelu LEAF na rynek, Nissan sprzedał ponad 320 000 tych samochodów.

 

 

Nissan chce być liderem w Europie

 

 

W ubiegłym roku w zakładach Nissana w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji wyprodukowano ponad 640 000 samochodów, w tym wielokrotnie nagradzane crossovery, pojazdy użytkowe oraz Nissany LEAF, najpopularniejszy samochód elektryczny na świecie. Wizja inteligentnej mobilności Nissana wyznacza kierunek prac firmy nad nowymi produktami i technologiami, a kompleksowe podejście do mobilności przyszłości określa najważniejsze decyzje firmy dotyczące sposobów zasilania pojazdów, ich prowadzenia oraz integracji ze społeczeństwem. Nissan stara się zdobyć pozycję najbardziej pożądanej marki azjatyckiej w Europie.