Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa


   portal motoryzacyjny, auto giełda

Nowa Honda CR-V – bardziej przestronna, komfortowa i zaawansowana


Dodano: 2018-06-01, Kategoria: Ciekawostki, Komentarzy: 0

Od wprowadzenia na rynek w roku 1995, Honda CR-V była punktem odniesienia w klasie SUV pod względem racjonalnego wykorzystania przestrzeni. Zupełnie nowy, stworzony z myślą o tym dziedzictwie model, który w Europie pojawi się pod koniec roku, będzie najbardziej komfortowym i funkcjonalnym CR-V w historii.

 

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wzięły udział w specjalnej serii Rekrut cyklu Runmageddon. Do pokonania zawodniczki miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód oraz te dodatkowe ― w postaci ulewnego deszczu. Seria specjalna Runmageddonu miała na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


 

To było bardzo ekstremalne doświadczenie, ale mnóstwo satysfakcji na koniec! Było ciężko, ale pamiętając, jaki jest cel naszego biegu, można było pokonać wszystkie słabości – powiedziała Anna Dereszowska, ambasadorka Renault.

Na trasie ekstremalnego biegu spotkały się różne osobistości ze świata sztuki, telewizji, mediów, sportu oraz zwycięzcy charytatywnej licytacji. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

To chyba najbardziej nieoczekiwany Dzień Matki, o jakim mogłabym kiedykolwiek pomyśleć. Na szczęście na trasie miałam własny doping, kibicował mi mój syn, więc udawało mi się znieść ten ekstremalny wysiłek, a przede wszystkim pogodę – powiedziała Katarzyna Glinka, ambasadorka Renault.


 

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te przygotowane przez organizatorów. Kolejny bieg już 23-24 czerwca, w Ełku. Renault Polska po raz drugi jest partnerem Runmageddon.