Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa


   portal motoryzacyjny, auto giełda

Honda na Paris Motor Show 2018 zaprezentuje model CR-V Hybrid


Dodano: 2018-09-27, Kategoria: Premiery, Komentarzy: 0

Przed rozpoczęciem Salonu Samochodowego Paris Motor Show 2018, Honda ogłosiła linię produktów, które będą eksponowane stoisku firmy. Wśród prezentowanych samochodów będzie można zobaczyć nowy model CR-V Hybrid, debiutujący w europejskiej specyfikacji produkcyjnej, model HR-V po liftingu oraz wykonany na specjalnie zamówienie model Civic Type R "Art Car".

 • Europejski debiut nowej Hondy CR-V Hybrid w wersji produkcyjnej na salonie w Paryżu

 • Zużycie paliwa dla modelu CR-V Hybrid – 5,3 l/100km; emisja CO2 – od 120g/km

 • Pierwsza prezentacja odświeżonego modelu HR-V oraz unikatowej wersji – „Art. Car” – modelu Civic Type R

 • Motocykle, akcesoria i produkty związane ze sportem motorowym na stoisku Hondy

 •  

   

  Pierwszy hybrydowy SUV Hondy w Europie

   

  Przed europejską premierą, Honda potwierdziła oficjalne wartości dot. zużycia paliwa i emisji CO2 dla nowego modelu CR-V Hybrid. W cyklu mieszanym, w ramach zmodyfikowanego testu NEDC, napędzany na przednie koła model z układem benzynowo-elektrycznym o mocy maksymalnej 184 KM (135 kW), osiągnął emisję CO2 na poziomie 120 g/km i oficjalne, średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym – 5,3 l/100 km. CR-V Hybrid w wersji z napędem na wszystkie koła, legitymuje się emisją CO2 na poziomie 126 g/km i średnim zużyciem paliwa w cyklu mieszanym – ­5,5 l/100 km.

   

  W modelu CR-V Hybrid zastosowano unikalny, opracowany przez Hondę system i-MMD, który inteligentnie i automatycznie przełącza się między trzema trybami jazdy - EV Drive, Hybrid Drive i Engine Drive - by zoptymalizować osiągi i zużycie paliwa.

   

  Honda CR-V Hybrid zostanie zaprezentowana na Paris Motor Show obok wersji benzynowej. Znajdzie się tam kilka wariantów nowego modelu, w tym nowa opcja siedmiomiejscowa. Najnowsza ewolucja popularnego kompaktowego SUV-a Hondy została opracowana jako najbardziej praktyczny, komfortowy i dopracowany model CR-V.

   

  Bardziej zaawansowany i elegancki HR-V

   

  W Paryżu, swój europejski debiut będzie mieć poliftingowa wersja Hondy HR-V. Model HR-V na rok 2019 wyróżnia się udoskonaloną stylizacją nadwozia, zmodernizowanym wnętrzem i szeregiem zaawansowanych rozwiązań technicznych.

   

  Przód pojazdu – z charakterystycznym motywem "Solid Wing Face" – otrzymał nowy, błyszczący, chromowany na ciemno panel nad wlotem powietrza. Reflektory projekcyjne i światła do jazdy dziennej LED stały się standardowym wyposażeniem w gamie. Od chwili premiery, model HR-V 2019 będzie oferowany z silnikiem i-VTEC o poj. 1,5 litra, jednak wiosną przyszłego roku oferta jednostek napędowych zostanie rozszerzona o bardziej sportową wersję 1.5 VTEC TURBO i diesla 1.6 i-DTEC.

   

  Civic Type R 'ArtCar Manga'

   

  Dążąc do stworzenia modelu Civic Type R o wyjątkowym wyglądzie, Honda zaangażowała się w projekt japońskiej szkoły z siedzibą we Francji – Human Academy Europe, rzucając wyzwanie jej studentom. W konkursie oczekiwano projektów, które wizualizowałyby inspirowany mangą "Art Car", a zwycięską pracę przygotowano w formie okleiny całego samochodu. Ta niezwykła, wykonana w jednym egzemplarzu praca zostanie zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Paryżu obok modelu Civic hatcback w wersji Sport Plus.

   

  Honda podkreśli swój udział w sportach motorowych

   

  Dla podkreślenia zaangażowania Hondy w sporty motorowe, zostanie zaprezentowany bolid F1 – Scuderia Toro Rosso STR13, wyposażony w jednostkę napędową RA618H. Znajdzie się on w nowej, ekskluzywnej strefie LIMITED salonu Samochodowego w Paryżu, w której będzie można też obejrzeć kolejną gwiazdę programu Honda Motorsport, model NSX GT3. Wyścigowa odmiana GT3 zostanie zaprezentowana wraz z modelem NSX 2018 w wersji drogowej. Samochód rywalizuje obecnie w prestiżowych seriach na trzech kontynentach, w ramach programu wyścigowego dla klientów Hondy, a w lipcu 2018 r. powrócił on do wyścigu Spa 24 Hours, 25 lat po startach poprzedniej generacji tego modelu.

   

  Aby podkreślić swoje doświadczenie w tworzeniu różnych, zaawansowanych produktów, Honda – oprócz gamy samochodów – zaprezentuje w Paryżu motocykle oraz maszyny i urządzenia opatrzone logo tej marki.