Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa

portal motoryzacyjny, auto giełda

Szybkie tempo zmian w Volkswagenie


Dodano: 2019-12-23, Kategoria: Newsy, Komentarzy:

W nadchodzącym roku marka Volkswagen wprowadzi na światowe rynki 34 nowe modele. Dwanaście z nich to auta typu SUV, osiem to modele elektryczne lub hybrydowe.

 

Odwiedzający stoisko marki Ford goście mogli także podziwiać Focusa Active oraz hybrydową wersję Mondeo. Dużym zainteresowaniem cieszył się także model dostawczy Ford Transit Custom Plug-In Hybrid.

 

 

Podczas trwania targów miała miejsce także bardzo miła uroczystość. Jak co roku były przyznane wyróżnienia Fleet Leader 2019, przyznawane przez kapitułę. Wyróżnienia te są przyznawane osobom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku. Jedno z wyróżnień jednogłośnie otrzymał właśnie hybrydowy Transit:

 

- Fleer Leader 2019 dla  Ford Polska, za wprowadzenie na rynek wersji hybrydowej Ford Transit Custom Plug-in Hybrid. Niskoemisyjnego samochodu z pełnym zasięgiem 500 km.

 

 

Nagrodę odebrał Mateusz Kampa - Dyrektor Sprzedaży Flotowej Ford Polska. Nie była to jedyna nagroda, którą odebrał Mateusz Kampa, ponieważ nagrodzony certyfikatem uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym został także Ford Focus. To wyróżnienie dla modeli, które są poddane surowej ocenie fleet mnagerów i osób odpowiedzialnych za zakupy flotowe.