Ogłoszenia samochodowe Auto giełda internetowa

portal motoryzacyjny, auto giełda

Zapowiedź nowego Caddy - światowa premiera w lutym 2020


Dodano: 2019-12-23, Kategoria: Newsy, Komentarzy:

Czy samochód dostawczy może mieć sportowy charakter? Wiele wskazuje na to, że nie tylko może, ale i będzie. Pojawiły się właśnie wstępne szkice odkrywające jak może od 2020 wyglądać nowy model Caddy. Nie ma chyba śruby, która pozostałaby nietknięta w tym projekcie. Przyszłoroczny Caddy ma być wzorem w segmencie A samochodów dostawczych i rodzinnych minivanów.

 

Odwiedzający stoisko marki Ford goście mogli także podziwiać Focusa Active oraz hybrydową wersję Mondeo. Dużym zainteresowaniem cieszył się także model dostawczy Ford Transit Custom Plug-In Hybrid.

 

 

Podczas trwania targów miała miejsce także bardzo miła uroczystość. Jak co roku były przyznane wyróżnienia Fleet Leader 2019, przyznawane przez kapitułę. Wyróżnienia te są przyznawane osobom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku. Jedno z wyróżnień jednogłośnie otrzymał właśnie hybrydowy Transit:

 

- Fleer Leader 2019 dla  Ford Polska, za wprowadzenie na rynek wersji hybrydowej Ford Transit Custom Plug-in Hybrid. Niskoemisyjnego samochodu z pełnym zasięgiem 500 km.

 

 

Nagrodę odebrał Mateusz Kampa - Dyrektor Sprzedaży Flotowej Ford Polska. Nie była to jedyna nagroda, którą odebrał Mateusz Kampa, ponieważ nagrodzony certyfikatem uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym został także Ford Focus. To wyróżnienie dla modeli, które są poddane surowej ocenie fleet mnagerów i osób odpowiedzialnych za zakupy flotowe.